10 najlepszych gier FPS w 2020 r.

Gry i rozrywka

Po wydaniu udanej gry PS4 The Last of Us Part II, Naughty Dog ciężko pracuje, aby dostarczyć nową zawartość i DLC do gry. Teraz są gotowi do wydania kolejnej nowej odsłony serii, czyli Uncharted 4: A Thief’s End.

Uncharted 4 został wydany w 2015 roku i stał się najlepiej sprzedającą się grą roku. Ludzie ją pokochali i teraz oczekują więcej od dewelopera. Planują oni dostarczyć fanom więcej ekscytującej i ciekawej zawartości.

Jak wynika z doniesień, gra będzie dostępna 16 marca. Tak więc, jeśli nie masz dobrej konsoli do gier to możesz ją kupić, aby zagrać w tę grę.

Gra jest bardzo droga i będzie cię kosztować około 60 dolarów, ale myślę, że jest warta swojej ceny. Zobaczmy jakie są najlepsze gry FPS, w które można grać w 2020 roku.

1) Call of Duty: Modern Warfare

Pierwszą grą FPS, która pojawiła się na liście jest Call of Duty: Modern Warfare. Gra oparta jest na wydarzeniach z 2 wojny światowej. Gracze mogą cieszyć się doświadczeniem gry wojennej i zabijać wrogów na polu wojennym.

Gra jest bardzo popularna, a powodem jej popularności jest ogromna ilość treści i realistyczna rozgrywka. Gra ma dużą liczbę graczy i ma świetną fabułę.

2) Gra Battle royale

Battle royale to najbardziej popularny gatunek gier wśród graczy. Ludzie uwielbiają grać w gry, w których są zobowiązani do walki ze sobą, aż tylko jeden gracz przeżyje.

Gra wymaga od gracza, aby przetrwać w trybie last man standing. Tak więc, gracz musi używać różnych broni i umiejętności, aby zakończyć misję.

3) Battlefield

Jest to jedna z najlepszych gier online, w którą można grać za darmo. Jest to jedna z najczęściej granych gier online i ma dużą liczbę graczy.

Gra jest zespołem opartym na grze wieloosobowej i zawiera wiele funkcji. Możesz walczyć ze swoim przyjacielem w tym samym pokoju i grać razem.

Można również korzystać z różnych trybów w grze, takich jak przechwytywanie flagi, szturm, itp.

4) Wolfenstein: Youngblood

Jeśli szukasz gry, w której będziesz mógł zabić nazistów to powinieneś spróbować Wolfenstein: Youngblood.

Jest to sequel Wolfensteina 2. Będziesz mógł zabijać nazistów w czasach II wojny światowej i jest to jedna z najlepszych gier FPS, w które możesz zagrać.

5) Titanfall 2

Titanfall 2 to druga odsłona franczyzy Titanfall. Gra jest strzelanką, która pozwala graczowi wskoczyć do Tytana i walczyć z wrogami.

Możesz dostosować swoją postać zgodnie z Twoimi pragnieniami. Możesz również użyć różnych broni i umiejętności, aby zabić wrogów.

6) Destiny 2

Destiny 2 jest jedną z najbardziej znanych gier FPS w ostatnich czasach. Jest to gra online, która pozwala graczowi walczyć z różnych znaków i zbierać moc