10 najlepszych gier konsolowych

Gry i rozrywka

Wszyscy wiemy, że gry na konsolę to jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu i wykorzystanie go w pełni. Istnieje tak wiele gier tam, że można grać na godziny, ale pytanie jest, jak wybrać najlepszy?

Cóż, można kupić każdą grę, że lubisz, ale nigdy nie będziesz wiedzieć, który z nich jest najlepszy, chyba że grasz go. Tak więc, oto lista najlepszych 10 gier roku, w które możesz grać już teraz.

10. Call of Duty Black Ops II

Call of Duty Black Ops II to niesamowita gra z fabułą, która jest podobna do filmu “The Dark Knight”. Ta gra została wydana w listopadzie, 2012 roku i była dostępna na Xbox 360 i Playstation 3.

9. Far Cry 3

Far Cry 3 to gra oparta na filmie “Mad Max” i została wydana w 2011 roku. Gra jest pierwszoosobową strzelanką i jest to sequel oryginalnego Far Cry.

8. Mass Effect 3

Mass Effect 3 to gra oparta na filmie “Avatar” i została wydana w marcu 2012 roku. Gra jest trzecioosobową grą akcji/przygodową.

7. Assassin’s Creed 3

Assassin’s Creed 3 to gra oparta na filmie “Harry Potter” i została wydana w listopadzie 2012 roku. Gra jest grą akcji z otwartym światem z elementami RPG.

6. Batman: Arkham City

Batman: Arkham City to gra oparta na postaci Batmana z DC Comics i została wydana w sierpniu, 2011 roku. Gra jest pierwszoosobową grą akcji/przygodową i jest drugą częścią gier “Arkham Asylum” i “Arkham City”.

5. Skyfall

Skyfall to gra oparta na filmie James Bond o tym samym tytule i została wydana w październiku, 2012 roku. Gra jest pierwszoosobową strzelanką.

4. Borderlands 2

Borderlands 2 to gra oparta na serii gier wideo “Borderlands” i została wydana w maju 2012 roku. Gra jest trzecioosobową strzelanką z elementami RPG.

3. The Last of Us

The Last of Us to gra oparta na książce “The Last of Us” i została wydana w czerwcu, 2012 roku. Gra jest trzecioosobową grą akcji i jest to amerykańska gra wideo typu survival horror opracowana przez Naughty Dog.

2. Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V to gra oparta na serii gier wideo “Grand Theft Auto” i została wydana we wrześniu 2012 roku. Gra jest trzecioosobową grą akcji z rozgrywką opartą na misjach.

1. Halo: Reach

Halo: Reach to gra oparta na serii gier “Halo” i została wydana w październiku, 2012 roku. Gra jest trzecioosobową grą akcji i jest to ostatnia gra z serii Halo 3 i Halo: Reach.