5 najlepszych gier do zagrania na PlayStation 4

Gry i rozrywka

Technologia zmienia się z dnia na dzień, a przemysł gier nie pozostaje daleko w tyle. Istnieje szeroki wybór gier dostępnych na rynku, a każdy gracz ma swój własny wybór. Jeśli jednak chcesz kupić najlepszą grę dla siebie, to musisz przestrzegać pewnych zasad.

Poniżej wymienione są najlepsze gry do grania na PS4:

1. Bóg wojny (God of War)

Bóg wojny to najlepsza gra action-adventure, która opiera się na mitologii greckiej. W grze występują główne postacie boga wojny i będzie on walczył z wrogami.

2. Uncharted 4: A Thief’s End (Złodziejski koniec)

Uncharted 4: A Thief’s End to najnowsza odsłona serii Uncharted. Gra ta rozgrywa się na konsoli PS4 i posiada taką samą grafikę jak Uncharted 3: Drake’s Deception.

3. Call of Duty: Black Ops 3

Call of duty to trzecia odsłona serii Call of Duty. Gra ta opiera się na fikcyjnej wojnie w przyszłości, w której świat zostaje zniszczony przez zombie.

4. Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man to gra wideo opracowana przez Insomniac Games i jest oparta na filmie Spiderman. W tej grze będziesz musiał użyć swoich zdolności strzelania do sieci i umiejętności bojowych, aby walczyć z wrogami.

5. Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed to najlepsza gra, aby cieszyć się historią starożytnego Egiptu. Będziesz musiał śledzić historię Ezio Auditore i odzyskać kawałki przeszłości.

Wnioski:

Jeśli chcesz kupić najlepszą grę dla siebie, to polecam sprawdzić listę najlepszych gier do grania na PS4.