7 Niesamowitych gier RPG na PS4

Gry i rozrywka

Wszyscy uwielbiamy grać w różne rodzaje gier na naszych konsolach i PC, ale jeśli chodzi o gry RPG to nie ma limitu opcji. Istnieją tysiące dostępnych gier, a każda gra ma swój własny gatunek i temat, ale wszyscy kochamy grać w najlepsze z nich.

Jest to dość trudne, aby wybrać najlepszy z nich wśród tysięcy dostępnych gier, ale nadal trzeba zacząć grać, ponieważ najlepsze są zawsze dobre.

Oto kilka niesamowitych gier PS4 RPG, które powinieneś spróbować w 2017 roku.

1. The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3 jest jedną z najlepszych gier na tej liście. Jestem pewien, że wszyscy wiedzą, że seria Wiedźmin jest uważana za jedną z najlepszych serii i tak samo jest w przypadku tej gry. Rozgrywka i grafika tej gry są fantastyczne i będziesz uzależniony od niej w ciągu 15 minut.

2. Monster Hunter World

Drugi to Monster Hunter World, jedna z najpopularniejszych gier 2017 roku. Gra jest pełna przygód i zapewni Ci zajęcie na długie godziny. Potwór jest naprawdę przerażający i wymagający. Gra jest pełna akcji i na pewno się od niej uzależnisz.

3. Horizon Zero Dawn

Kolejną świetną grą RPG jest Horizon Zero Dawn, postapokaliptyczny świat z walką robotów i bestii. Jest to oszałamiająca gra ze świetną fabułą, a grafika gry jest niesamowita.

4. Final Fantasy XV

Kolejna gra z niesamowitą grafiką to Final Fantasy XV, gdzie będziesz głównym bohaterem i będziesz musiał uratować świat.

5. Shadow Of The Tomb Raider

Shadow Of The Tomb Raider to jedna z najlepszych gier 2017 roku, będziesz Lara Croft i będziesz musiał rozwiązać tajemnice starożytnych grobowców.

6. Fallout 4

Jeśli kochasz post-apokaliptyczny świat to powinieneś spróbować Fallout 4, klasycznej gry RPG. Rozgrywka w tej grze jest naprawdę wciągająca i na pewno ją pokochasz.

7. Destiny 2

Jeśli kochasz być bohaterem, to powinieneś spróbować Destiny 2. Jest to sequel Destiny i ma prawie takie same funkcje. Będziesz musiał walczyć z wrogami i ukończyć misje.

Wnioski:

Oto siedem niesamowitych gier RPG PS4, w które powinieneś grać w 2017 roku. Wypróbuj je wszystkie, jeśli lubisz je grać.