8 gier, które musisz wypróbować, dzięki którym dowiesz się więcej o konsoli Xbox One

Gry i rozrywka

Xbox one to najpopularniejsza konsola do gier, która nie ogranicza się tylko do gier, ale ma też wiele funkcji, takich jak Netflix, Hulu i Amazon. Jest to również świetny sposób, aby pokazać swoje ulubione piosenki i filmy.

Ale, większość ludzi nie wie o funkcjach Xbox one i nie wiedzą, jak go używać, i to nie jest problem, ponieważ ma wiele darmowych aplikacji i gry dostępne online. Tak więc, w tym poście, powiem ci najlepsze gry, które pomogą ci dowiedzieć się więcej o Xbox one.

Minecraft

Jeśli chcesz zostać graczem to jest to najlepsza opcja dla Ciebie, ponieważ jest to jedna z najczęściej granych gier wideo. Jest ona dostępna na Xbox one i PC. Więc, jeśli nie masz Xbox one to możesz pobrać ją na PC.

Super Smash Bros

Jest to kolejna popularna gra, w którą można grać na Xbox one, i jest to jedna z najczęściej granych gier w Internecie. W tej grze musisz walczyć z przyjaciółmi i wrogami. Jest to również bardzo rozrywkowa gra, która pomoże Ci dowiedzieć się więcej o Xbox one.

Kerbal Space Program

Jeśli jesteś studentem i maniakiem to jest to najlepszy wybór dla Ciebie. Kerbal Space Program to prawdziwy symulator kosmiczny, który jest bardzo podobny do prawdziwego życia. Musisz budować rakiety i pojazdy w przestrzeni kosmicznej. Możesz również odwiedzić przestrzeń kosmiczną i zbadać kosmos.

Ori i Ślepy Las

Jest to jedna z najciekawszych gier fabularnych, która pomoże Ci dowiedzieć się więcej o Xbox one. Jest dostępna na Xbox one i PC, a także możesz cieszyć się Ori na Xbox 360.

NBA 2k17

Jest to najbardziej znana gra wideo o koszykówce, która również pomoże Ci dowiedzieć się więcej o Xbox one. Możesz oglądać mecze NBA i możesz również uzyskać wskazówki od pro graczy.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał ci się ten artykuł i dodałem również kilka najlepszych gier, w które możesz grać na Xbox one. Więc, możesz pobrać grę i zacząć grać.