Call Of Duty Black Ops 4 Recenzja

Gry i rozrywka

Call Of Duty Black Ops 4 to najnowsza odsłona serii Call Of Duty. Została ona wydana 3 listopada 2018 roku. Call of Duty Black Ops 4 szturmem zdobyło świat gier. Stało się jedną z najpopularniejszych gier. W rzeczywistości stał się największą sprzedającą się grą roku.

Call Of Duty Black Ops 4 to futurystyczna gra typu first-person shooter. Gra została opracowana przez studio Treyarch i wydana przez Activision. Jest to jedenasta odsłona franczyzy Call of Duty. Gra jest jedną z najlepszych gier tego roku. Głównym motywem gry jest to, że Black Ops jest najbardziej śmiertelną wojną światową w historii.

Call of Duty Black Ops 4 Recenzja

Grafika:

Grafika w tej grze jest bardzo dobra. Grafika jest realistyczna i szczegółowa. Twórcy poświęcili wiele uwagi grafice. Gra wygląda bardzo efektownie i atrakcyjnie. Gra działa płynnie.

Dźwięk:

Dźwięk w grze jest bardzo dobry. Audio jest bardzo realistyczne, a muzyka bardzo chwytliwa. Jest to bardzo przyjemne doświadczenie.

Gameplay:

Rozgrywka jest bardzo łatwa. Przekonasz się, że gra jest bardzo łatwa. Nie musisz zwracać uwagi na sterowanie. Elementy sterujące są bardzo proste i łatwe w użyciu.

Fabuła:

Fabuła gry jest niesamowita. Będziesz miał ekscytujące doświadczenie podczas gry. Fabuła jest pełna akcji i emocji.

Multiplayer:

Call of Duty Black Ops 4 ma dobry multiplayer. Istnieje szeroki wybór broni i postaci. Możesz grać w grę ze swoimi przyjaciółmi.

Wnioski:

Call Of Duty Black Ops 4 jest jedną z najlepszych gier tego roku. Jest to świetna gra i każdy kto lubi gry z gatunku pierwszoosobowych strzelanin powinien zdecydowanie ją wypróbować.