Fortnite na PC Darmowe pobieranie i poradnik

Gry i rozrywka

Fortnite Battle Royale to gra ciesząca się dużą popularnością. Gra jest mieszanką między trybem wieloosobowym battle royale i survivalem. Gra stała się bardzo sławna ze względu na niesamowitą rozgrywkę i niesamowitą grafikę. Gra została wydana w marcu 2017 roku i stała się natychmiastowym hitem.

Fortnite to gra survivalowa, w której zostajesz zrzucony na ogromną mapę, na której musisz przetrwać do końca. Nie ma limitu liczby graczy w grze. Gracze są zrzucani losowo, a gdy dotrą do centrum mapy, rozpoczyna się walka.

Gra jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem android jak i iOS. Gra jest dostępna zarówno dla komputerów PC jak i Mac z systemem Windows. W grę można grać bez użycia połączenia internetowego. W Fortnite Battle Royale wolno budować struktury i umieszczać pułapki. Musisz być ostrożny podczas budowania struktur, ponieważ gra jest rozgrywana na ogromnej mapie.

W grze możesz kupować i sprzedawać przedmioty, aby zarabiać pieniądze. Na początku musisz ukończyć samouczek, zanim zaczniesz grać w grę. Jeśli nie wiesz jak grać, to nie martw się nauczysz się podczas gry.

Gra jest dostępna do pobrania za darmo na stronie Epic Games. Gra jest wolna do gry, ale wymaga konta w sklepie Epic Games. Jeśli nie masz konta, to możesz je utworzyć, a następnie pobrać grę. Konto może być utworzone za pomocą Facebooka lub konta Google.

Sklep Epic Games jest platformą, na której można kupić przedmioty takie jak skórki, emotki i kostiumy. Przedmioty te nie są zawarte w darmowej wersji gry. Trzeba będzie za nie zapłacić. Możesz również zdobyć walutę premium, grając w grę.

Jak pobrać Fortnite na PC:

Gra nie jest dostępna za darmo i istnieją pewne ograniczenia dotyczące lokalizacji. Oznacza to, że nie jesteś w stanie grać w grę z dowolnego miejsca. Aby grać w grę z dowolnej lokalizacji, musisz ją pobrać.

Aby pobrać Fortnite na PC, musisz wykonać kroki wymienione poniżej:

Po pierwsze, musisz odwiedzić oficjalną stronę Epic Games.

Gdy będziesz już na stronie Epic Games, zobaczysz sekcję Fortnite po prawej stronie.

Kliknij na link “Pobierz”.

Po kliknięciu na link “Download”, otworzy się strona, na której znajdziesz “Download for PC”.

Kliknij na opcję “Dla PC”.

Teraz kliknij na opcję “Download for PC”.

Pojawi się nowe okienko, w którym znajdziesz grę na liście.

Kliknij na przycisk “Download”.

Po pobraniu pliku, będziesz musiał go wyodrębnić.

Wyodrębnij pobrany plik.

Teraz będziesz musiał zainstalować go na swoim komputerze.