Jak zacząć przygodę z Fortnite

Gry i rozrywka

Fortnite to gra online typu battle royale stworzona przez Epic Games, Inc. Został wydany w lipcu 2017 roku i od tego czasu stał się ogromnym hitem. W tej grze musisz walczyć z 100 innymi graczami i przetrwać przez 30 minut. Możesz używać różnych broni, takich jak pistolety, granaty i pułapki, aby pokonać swoich przeciwników.

Gra jest dostępna zarówno na PC jak i urządzenia mobilne. Gra ma dużą bazę użytkowników, ponieważ oferuje darmową i płatną wersję. Ale jeśli chcesz wiedzieć jak edytować budowle w Fortnite to pozwól, że ci powiem, że nie ma możliwości edytowania budowli w darmowej wersji.

Jak edytować budynki w Fortnite:

Istnieją dwa główne sposoby, aby rozpocząć grę.

Grać jako darmowy gracz

Darmowi gracze mogą grać w grę bez żadnych kosztów. Ale ponieważ musisz pobrać grę i grać, jest to bardzo denerwujące. Otrzymasz powiadomienie o konieczności aktualizacji gry raz na miesiąc, a czasami otrzymasz komunikat o błędzie. Ale jeśli nie chcesz płacić nic za grę to nie jest to możliwe.

Graj jako płatny gracz

Jeśli chcesz cieszyć się pełnymi funkcjami gry, możesz kupić grę z oficjalnej strony. Jeśli zakupiłeś grę, będziesz mógł w nią grać kiedy tylko zechcesz.

Wnioski:

Tak więc, to jest to, jak możesz zacząć grać w Fortnite, mam nadzieję, że ten artykuł pomoże ci uzyskać to, co najlepsze w tej grze. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania dotyczące tego postu, to możesz skomentować poniżej.