10 najlepszych darmowych gier PC na Maca

Gry i rozrywka

Czy kiedykolwiek myślałeś, co by się stało, gdybyś grał w grę na PC i nagle przełączył się na Maca i zaczął grać w tę grę? Oczywiście, możesz być zaskoczony, jeśli grasz w darmową grę na Macu. Ale, czy kiedykolwiek myślałeś, że istnieją naprawdę dobre gry PC, które można grać na komputerze Mac?

Tak, wiem, że brzmi to dziwnie i ludzie będą pytać, dlaczego chcesz grać w gry PC na Macu. Ale, pozwól mi powiedzieć, że istnieje wiele darmowych gier PC dostępnych dla użytkowników komputerów Mac. Tak więc, jeśli szukasz niektórych jakościowych gier PC, to są najlepsze 10 gier dla Ciebie.

1. World of Warcraft

Jest to jedna z najpopularniejszych gier MMO wszech czasów. Ta gra jest całkowicie darmowa i można w nią grać online. Grafika gry są bardzo realistyczne i można również wybrać własną postać i zbudować swój własny dom.

2. Fallout Shelter

Jest to jedna z najbardziej znanych gier na iOS i Android. Jest to darmowa gra, w której będziesz musiał zbudować bazę.

3. Diablo III

Jest to gra fantasy RPG i jest to również darmowa gra. Ta gra jest jedną z najbardziej popularnych gier wszech czasów i można cieszyć się tą grą przez całe życie.

4. Counter-Strike

Jest to darmowa gra typu first person shooter i możesz w nią grać również online.

5. Dota 2

Jest to gra typu MOBA i jest to również gra darmowa.

6. Final Fantasy XV

Jest to gra RPG i będziesz musiał walczyć z potworami.

7. Minecraft

Jest to gra typu sandbox i jest to również gra darmowa.

8. Portal 2

Jest to jedna z najbardziej niesamowitych gier na PC. Możesz również grać w tę grę online i poczujesz się jakbyś grał w innym świecie.

9. Dark Souls 2

Jest to również darmowa gra na PC i jest to jedna z najbardziej znanych gier RPG wszech czasów.

10. Doom 3 BFG Edition

Jest to gra FPS i będziesz musiał walczyć z potworami.

Wnioski:

Jeśli chcesz zagrać w kilka dobrych gier na komputerze Mac, to jest wiele darmowych gier. Lista nie jest kompletna, ale są to najlepsze 10 darmowych gier dla Maca. Nie zapomnij podzielić się tym postem ze swoimi przyjaciółmi.