10 najlepszych gier na PC na święta i nowy rok

Gry i rozrywka

Boże Narodzenie to wspaniały czas w roku. Wszyscy są podekscytowani świętowaniem festiwalu. Jest dużo zakupów, wymiana prezentów, chodzenie na imprezy i spędzanie dużo czasu z przyjaciółmi i rodziną. Nie ma nic lepszego niż spędzenie tego wyjątkowego czasu z najbliższymi.

Jest to szczęśliwy czas dla wszystkich i trzeba sprawić, aby ten czas był niezapomniany. Jeśli chcesz, aby ten sezon wakacyjny specjalne następnie trzeba grać w najlepsze gry i cieszyć się. Oto najlepsze gry, w które powinieneś zagrać.

1) GTA V

GTA V to najbardziej oczekiwana gra w tym roku. Jest to sequel GTA IV. Jest to gra przygodowa z przestępczością w otwartym świecie. Została wydana 24 września i jest dostępna na prawie wszystkie platformy. Gra jest tworzona przez Rockstar North i wydawana przez Rockstar.

Gra jest pełna akcji i będziesz miał dużo zabawy podczas gry w tę grę. Możesz zwiedzić miasto Los Santos i możesz zrobić wszystko, co chcesz w tej grze. Możesz jeździć na rowerach, prowadzić samochody, kupować domy, latać helikopterem, możesz nawet wziąć łódź i pływać po morzu.

2) Wiedźmin 3: Dzikie Łowy

Wiedźmin 3 jest trzecią odsłoną franczyzy. Gra jest tworzona przez CD Projekt RED i jest wydawana przez Warner Bros. Gra jest pełna akcji i będziesz miał dużo zabawy podczas gry w tę grę.

Wcielisz się w rolę łowcy potworów. Dostaniesz do walki z różnymi potworami i będziesz musiał użyć swoich umiejętności wiedźmińskich, aby je pokonać. Istnieje wiele questów i będziesz miał okazję zwiedzić świat gry.

3) Fallout 4

Fallout 4 to czwarta odsłona serii. Jest to gra fabularna dla jednego gracza. Jest rozwijany przez Bethesda i jest wydawany przez Bethesda Softworks. Gra przychodzi z dużą ilością zawartości i będziesz miał dużo zabawy podczas gry w tę grę.

Został wydany na 11 listopada. Gra została bardzo pochwalona przez krytyków. Będziesz miał dużo zabawy podczas gry w tę grę. Gra jest osadzona w post apokaliptycznej przyszłości.

4) League of Legends

League of Legends to gra typu MOBA. Jest rozwijana przez Riot Games i wydawana przez Riot Games. Jest to najczęściej grana gra na świecie.

Jest to jedyna gra, która daje najlepsze doświadczenia. Będziesz miał dużo zabawy podczas gry w tę grę. Możesz wybierać spośród wielu bohaterów i będziesz miał dużo zabawy grając w tę grę.

5) Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront jest sequelem popularnej gry, Star Wars: Battlefront II. Gra jest opracowywana przez EA DICE i jest wydawana przez Electronic Arts.

Gra została wydana 5 listopada. Będziesz miał dużo zabawy podczas gry to