Top 7 gier, w które naprawdę warto grać na PC

Gry i rozrywka

Kto nie lubi grać w gry wideo? Istnieją różne rodzaje gier dostępnych dla Ciebie i jeśli jesteś zapalonym graczem to musisz być świadomy wszystkich tych gier.

W tym artykule, będę dzielić top 7 gier, które są naprawdę warto grać na PC.

1. Counter Strike

Counter Strike jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych gier FPS. Jest to gra typu first person shooter, w którą można grać online i offline. Gra ma świetną fabułę i ma ponad 1 milion graczy na świecie.

2. Minecraft

Ta gra została po raz pierwszy wydana w 2009 roku, a najnowsza jej wersja została wydana w 2016 roku. Jest to gra w stylu piaskownicy, w którą możesz grać ze swoimi przyjaciółmi. Możesz budować struktury, a także walczyć z innymi graczami w grze.

3. Fortnite

Jest to kolejna popularna gra, w którą można grać online. Możesz dołączyć do trybu battle royale i zabić swoich wrogów w bardzo krótkim czasie.

4. Grand Theft Auto V

Jest to jedna z najlepszych gier przygodowych i jest to piąta odsłona serii Grand Theft Auto. Gra jest bardzo wciągająca i ma świetną historię.

5. Halo Wars 2

Gra została wydana w grudniu 2017 roku i jest grą strategiczną w czasie rzeczywistym. Możesz grać w tę grę online i offline. Możesz także dołączyć do trybu wieloosobowego i rywalizować z innymi graczami w grze.

6. World Of Warcraft

Jest to najbardziej popularna gra MMORPG. Możesz grać w tę grę na PC i konsolach. Gra ma ponad 50 milionów subskrybentów.

7. League Of Legends

Jest to gra typu Multiplayer Online Battle Arena (MOBA). Jest to jedna z najczęściej granych gier na całym świecie.

Wnioski:

Jak wiesz, że gry na PC są trochę starą szkołą i drogie, aby dostać się w posiadanie. Możesz pobrać i grać w gry online za darmo. Są to najbardziej popularne i najlepsze gry do gry na PC.