Xbox One S: Najlepsza konsola do gier

Gry i rozrywka

Xbox One S to najnowszy model konsoli do gier Xbox, który jest już dostępny na rynku. Konsola pochodzi z ulepszonym designem i wieloma nowymi funkcjami.

Konstrukcja:

Xbox One S to konsola o smukłej i eleganckiej konstrukcji z matowym wykończeniem. Waży zaledwie 6 funtów, czyli jest lżejsza od poprzednich modeli. Ma mniejsze rozmiary w porównaniu z poprzednim Xbox One. Wymiary Xbox One S to 12,9 x 7,9 x 2 cale.

Xbox One S posiada elegancki design i matowe wykończenie.

Nowy Xbox One S jest smukły, stylowy i kompaktowy.

Funkcje:

Xbox One S przychodzi z kilkoma nowymi funkcjami. Oto niektóre z najlepszych cech Xbox One S.

Wyjście HDMI

Nowy Xbox One S obsługuje wyjście HDMI dla odtwarzaczy Blu-ray 4K Ultra HD i telewizorów. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać filmy 4K na dużym ekranie.

Abonament Xbox Live Gold

Xbox Live Gold to oficjalny abonament konsoli do gier Xbox. Dzięki tej subskrypcji możesz grać w gry wieloosobowe online. Możesz również pobrać najnowsze gry i aplikacje za darmo.

Xbox One S jest również kompatybilny z sensorem Kinect.

Potężna grafika:

Xbox One S ma potężną grafikę. Obsługuje rozdzielczości 1080p i 1440p. Wyposażony jest w 8-rdzeniowy procesor AMD. Może również obsługiwać treści HDR.

Wnioski:

Xbox One S to najlepszy wybór dla graczy, którzy szukają potężnej i niezawodnej konsoli do gier. Jeśli szukasz niezawodnej konsoli do gier, to powinieneś kupić Xbox One S. Pochodzi z wielu nowych funkcji i pomoże Ci cieszyć się sesjami gier.