Jak zrobić niestandardową obudowę konsoli PS4

Gry i rozrywka

Jeśli kupujesz nową konsolę do gier, to powinieneś zrobić niestandardowy pad PS4 i przypadki. Możesz wybierać spośród różnych wzorów i motywów. Istnieją setki opcji projektowych dla przypadków i padów. W tym artykule pokażę Ci podstawowe rzeczy, które musisz wiedzieć przed zaprojektowaniem własnego niestandardowego etui PS4.

Projektowanie własnego niestandardowego etui PS4 jest zabawą i będzie świetnym dodatkiem do Twojej konsoli do gier. Kiedy wybierzesz temat i projekt, będziesz mógł użyć swojej kreatywności i wyobraźni, aby wymyślić coś, czego nikt inny nie ma.

Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, jaki rodzaj projektu chcesz mieć na swoim niestandardowym etui PS4. Możesz wybierać spośród wielu różnych motywów i wzorów.

Możesz wybierać spośród następujących motywów:

– Game of Thrones

– Sport

– Horror

– Superbohaterowie

– Zombie

– Kosmos

– Piraci

– Przygoda

– Fantastyka

– Sztuka

– Zwierzęta

– Karykatura

– Klasyka

– Anime

– Marvel

– Samochody

– Inne

Jeśli chcesz zaprojektować własną niestandardową podkładkę i etui PS4, musisz znać podstawy projektowania niestandardowej podkładki i etui PS4. Podkładka i etui do PS4 jest materiałem piankowym. Jest to trwały i łatwy w użyciu materiał. Jest bardzo elastyczny i łatwy do cięcia i projektowania.

Krok 1.

Jeśli projektujesz własną niestandardową podkładkę i etui PS4, będziesz musiał zacząć od kwadratowego kawałka pianki. Możesz wyciąć ten kawałek pianki za pomocą nożyczek lub noża. Upewnij się, że krawędzie pianki są dobrze uszczelnione.

Krok 2

Będziesz musiał pociąć kawałek pianki na 4 równe kawałki. Ważne jest, aby nie ciąć pianki zbyt mocno. Jeśli to zrobisz, wtedy trudno będzie umieścić kawałki pianki na swoich miejscach.

Krok 3

Będziesz musiał umieścić kawałki pianki razem. Powinny one być wyrównane, abyś mógł wyraźnie zobaczyć projekt.

Krok 4

Po umieszczeniu kawałków pianki na swoich miejscach, należy namalować wzór na piance. Możesz użyć dowolnego rodzaju farb, akryli i kolorów wodnych. Możesz również użyć farby w sprayu.

Krok 5

Po namalowaniu wzoru na piance, należy pozostawić go do wyschnięcia. Następnie należy przyciąć krawędzie. Do tego celu możesz użyć noża lub nożyczek.

Krok 6

Po odcięciu krawędzi, należy zeszlifować farbę. Farba sprawi, że łatwo będzie zobaczyć wzór. Ułatwisz również zastosowanie wykończenia.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “How To Make A Custom PS4 Console Case”. Wiem, że istnieje wiele opcji dostępnych, jeśli chodzi o tworzenie własnej niestandardowej podkładki i obudowy PS4. Możesz użyć swojej kreatywności i wyobraźni, aby stworzyć coś oryginalnego i niepowtarzalnego.